HAKKIMIZDA

Firmamız 02/05/1994 tarihinde kurulmuş ve Trafik Müşavirliği sektöründe hizmet vermektedir. Yavuzlar Trafik olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren yaptığımız ve yapacağımız yatırımları  "Sürekli Müşteri Memnuniyeti” ni hedefleyerek  bu konu üzerinde yoğunlaştırdık. Kusursuz hizmet vermek, müşterilerin en küçük sorununa dahi çözüm getirmek şirketimizin önemli felsefesidir.

Bu temel görüş ve anlayış doğrultusunda büyük yatırım yapmaktadır. Başarımızın ardındaki gerçekleri daha net bilmeniz ve duymanız için şirketimizi aramanız yeterli olacaktır.
Her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.


VİZYONUMUZ
Şirketimiz, Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile hizmet sektöründe öncü konumunu arttırarak devam ettirmek, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla tercih edilen olmaktır.


MİSYONUMUZ
Müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerimizde, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden beklentilerine cevap vermektir.


TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ NEDİR?
Motorlu kara taşıtları, deniz , iş maklnesi, zirai ekipman ( biçerdöver ) alışta ve satışta vekaletname ile islemleri takip etmek. Bunlarla ilgli Trafik Şubeleri, Noterler, Muayene istasyonları, Ticaret ve Ziraar Odalarında vekalet sahibi adına işlemleri yürütmektir.


TRAFİK MÜŞAVİRİ KİMDİR?
2918 sayılı Karayolları Kanununa İstinaden vekaletle işlem yürütendir. İstanbul Ticaret Odasında 26 nolu Trafik Müşavirleri Meslek Komitesi tarafından temsil edilen Svil toplum örgütüdür.TRAFİK İŞLEMLERİ,ÖTV'SİZ ARAÇ ve DEĞER KAYBI TEKLİF & DANIŞMA HATTI
0 212 673 07 70